Redakcja Biuletynu

Informacji Publicznej Bydgoskich Placówek Oświatowych



Redaktorzy placówek oświatowych

Nazwa Szkoły Imię i Nazwisko Redaktor
Zespół Szkół nr 1 Kazimierz Łepek
Zespół Szkół Nr 4 Małgorzata Kozielewicz
Zespół Szkół Nr 5 Karolina Kowalska
Zespół Szkół Nr 6 Gabriela Grzegorowska
Zespół Szkół Nr 7 Małgorzata Pinkoś
Zespół Szkół Nr 8 Ewa Ochocińska
Zespół Szkół Nr 9 Mirosław Chojecki
Zespół Szkół Nr 10 Marzena Marynowska
Zespół Szkół Nr 11 Bożena Brzostowska
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 12 Maciej Cierzniewski
Zespół Szkół Nr 14 Aleksandra Tarczyńska
Zespół Szkól Nr 15 Ewa Celmer
Zespół Szkół Nr 16 Bartosz Budziak
Zespół Szkół Nr 17 Ewa Mączkowska
Zespół Szkół Nr 18 Renata Wądołowska
Zespół Szkół Nr 19 Joanna Cieślewicz
Zespół Szkół Nr 20 Barbara Gierszewska
Zespół Szkół Nr 21 Lucyna Dunst
Zespół Szkół Nr 22 Anna Kryniecka
Zespół Szkól Nr 23 Iwona Malicka
Zespół Szkół Nr 24 Paweł Iwański
Zespół Szkół Nr 25 Tomasz Wierzewski
Zespół Szkół Nr 26 Leszek Gozdek
Zespół Szkół Nr 27 Michał Przybylski
Zespół Szkół Nr 28 Michał Dropiewski
Zespół Szkół Nr 29 Lilianna Dalecka
Zespół Szkół Nr 30 Specjalnych Maria Kruszyna
Zespół Szkół Nr 31 Specjalnych Grażyna Wiśniewska
Zespół Szkół Nr 32 Zdzisława Pinkowska
Zespół Szkół Nr 34 Hanna Piasecka
Zespół Szkół Nr 35 Ilona Wierzbicka
Zespół Szkół Nr 36 Danuta Górska
Zespół Szkół i Placówek nr 1 Iwona Wasilewska
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Grażyna Przybylska
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Sławomir Giemza
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 Tomasz Izajasz
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 Agata Swobodzińska
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Leszek Siekierski
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Adrian Sajna
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 Angelika Jarecka
Zespół Szkół Budowlanych Beata Polask
Zespół Szkół Chemicznych Nina Cuske
Zespół Szkół Drzewnych Robert Kiełkowski
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Roman Wojtkiewicz
Zespół Szkół Elektronicznych Halina Paliwoda
Zespół Szkół Gastronomicznych inż. Zbigniew Korzycki
Zespół Szkół Handlowych Anna Mirowska
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1 Ewa Ankiewicz-Jasińska
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 Zbigniew Marolewski
Zespół Szkół Medycznych Marzena Czechumska
Zespół Szkół Samochodowych Leszek Łuczak
Zespół Szkół Spożywczych Maria Straszewska
Zespół Szkół dla Dorosłych Krzysztof Longin Wolski
Szkoła Podstawowa nr 2 Magdalena Kałdan
Szkoła Podstawowa Nr 4 Piotr Wandel
Szkoła Podstawowa Nr 9 Hanna Wojciechowska-Świeciak
Szkoła Podstawowa Nr 10 Zofia Łukowska
Szkoła Podstawowa Nr 14 Anna Bross-Krymer
Szkoła Podstawowa Nr 20 Anna Lipińska
Szkoła Podstawowa Nr 28 Izabela Zwierzchowska
Szkoła Podstawowa Nr 36 Aleksandra Gawryszewska
Szkoła Podstawowa Nr 37 Beta Szymańska
Szkoła Podstawowa Nr 38 Hanna Rauchfleisch
Szkoła Podstawowa Nr 41 Andrzej Kowalewski
Szkoła Podstawowa nr 43 Arnold Itrich
Szkoła Podstawowa Nr 46 Dominika Baranowska
Szkoła Podstawowa Nr 56 Katarzyna Chylińska
Szkoła Podstawowa Nr 58 Iwona Zwirkowska
Szkoła Podstawowa Nr 63 Krystyna Sajdak
Szkoła Podstawowa Nr 65 Jolanta Szczepańska
Szkoła Podstawowa Nr 66 Małgorzata Nosowska
Gimnazjum Nr 5 Beata Badtke
Gimnazjum Nr 9 Andrzej Okulewicz
Gimnazjum Nr 13 Teresa Doczekalska
Gimnazjum Nr 16 Urszula Kucińska
Gimnazjum Nr 20 Renata Białecka
Gimnazjum Nr 22 Anna Delik
Gimnazjum Nr 23 Iwona Zbyszyńska
Gimnazjum Nr 24 Apolonia Grzywa-Cymerman
Gimnazjum Nr 27 Andrzej Wojtyna
Gimnazjum Nr 28 Renata Sukiennik
Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Joanna Gumienik
XII Liceum Ogólnokształcące Beata Wiśniewska
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 Kinga Tyburska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 Tadeusz Rybski
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5 Specjalna Piotr Wicher
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Joanna Kwiatkowska
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 Wiesław Włodarski
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 Karolina Rogalska
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 Hanna Grześkowiak
Przedszkole Nr 11 Ilona Klinikowska
Przedszkole Nr 12 Barbara Pasterska
Przedszkole Nr 16 Hanna Ciołek
Przedszkole Nr 18 Barbara Konowalska
Przedszkole Nr 19 Barbara Hilińska
Przedszkole Nr 20 Lidia Kaźmierczak
Przedszkole Nr 22 Ewa Hoppe
Przedszkole Nr 26 Barbara Kierska
Przedszkole Nr 28 Beata Witkowska
Przedszkole Nr 33 Hanna Górska
Przedszkole Nr 34 Ewa Tomasik
Przedszkole Nr 39 Bogumiła Podgórska
Przedszkole Nr 43 Małgorzata Gałowicz
Przedszkole Nr 48 Lilianna Gaszak
Przedszkole Nr 49 Katarzyna Lisiak
Przedszkole Nr 57 Lidia Pniewska
Przedszkole Nr 58 Alina Mazurek
Przedszkole Nr 59 Danuta Jankowska
Przedszkole Nr 61 Katarzyna Snowacka
Przedszkole Nr 66 Alina Nejman
Przedszkole Nr 68 Beata Kwiatkowska
Przedszkole Nr 70 Małgorzata Kizielewicz
Przedszkole Nr 80 Edyta Pawlisch – Zarzycka
Przedszkole Nr 9 Zenon Pawlak
Szkolne Schronisko Młodzieżowe Tadeusz Lemański
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 Magdalena Urbańska – Huk
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 Hanna Łyszkiewicz- Krupa
Bursa 1 Maria Konarzewska
Bursa 2 Dorota Matelska
Bursa 3 Alicja Pućka
Pałac Młodzieży Dorota Więckowska


Wytworzył: Agnieszka Pietrzak - Koordynator BIP (24 września 2010)
Opublikował: Łukasz Kosz - Moderator BIP (24 września 2010, 08:22:54)

Ostatnia zmiana: Agnieszka Pietrzak (8 października 2015, 11:39:28)
Zmieniono: zmiana redaktora w Zespole Szkół nr 17

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 27348

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij